rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

Share | 
 

 Clinton (BEL)

Go down 
AutoriusPranešimas
Leey.
Žirgyno direktorė
avatar

Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

RašytiTemos pavadinimas: Clinton (BEL)   Antr. 07 20, 2010 2:13 pmClinton

Žirgo veislė: Holšteinas.
Žirgo lytis: Eržilas (licenz)
Žirgo amžius: 9 metai.
Žirgo paskirtis: Konkūras (prof.l)
Žirgo ūgis ties gogu: 1m 72cm

Žirgo virtualus laimėjimai:
3vt. '' Įdomiausias Šuolis 10'' Sb.
1 vt. " Miss uodegą 10'' Sb.
1vt. ''Didingiausiai einantis žirgas 10'' Bc.
1vt. ''Didingiausiai stovintis žirgas 10'' Bc.
1vt. "Išdykėlis 2010" Es.


Tėvas: Corrado I *** Cor De La Bryere x Soleil (Rantzau x Qenotte) x Soleil (Capitol I x Kuerette)
Motina: Urte I *** Masetto (Montanus x Emita) x Ohra (Landgraf I x Birkscha)Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Leey.
Žirgyno direktorė
avatar

Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Clinton (BEL)   Antr. 07 20, 2010 2:18 pm

Įbildėjome į dar pustusčias arklides, stovėjo tik vienas bėras žirgiukas Sandro Boy. Su Clintonu slinkom tolyn. - Na va dviese jau bus linksmiau beto dar du maniškiai atkeliaus šiandien. Paglosčiau baltapūkio kaklą ir žvilgtelėjau link Sanriuko. - Na va mažiau tavo naujas gardukas. Pravėriau gardo duris, ir paskui save įsivedžiau. Mikliai nuėmiau transportinį inventoriu ir padėjau už gardo duru. Grįžusi uždėjau kailini kantariuką, kojas apviniojau binčikais, padaviau morką Clintonui bei jo kaimynui. - Tikiuosi draugausit. Vėl grįžau pas Clintoniuką. - Ech senai nejudintas tu, dabar kaip tik nauji namučiai, džiaugiuosi,kad mes visdar kartu. Prėjusi pabučiavau į kaktą. - Iki mažas. : * Išėjau iš gardo, į lovį imečiau kelis skanėstus ir patraukiau į kiemelį parsivesti likusiu žirgiu.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Leey.
Žirgyno direktorė
avatar

Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Clinton (BEL)   Tr. 07 28, 2010 9:02 pm

Įslinkau į arklides, už duru palikau nelabai nuostabu orelį. Nieko nelaukusi nuskubėjau link balninės, susirinkau Clintono konkūrini inventoriu ir nujudėjau pas mažiuką zuikėną. - Sveikas. Visą inventoriu susikabinau ant kabiklių ir užėjau vidun. - Nu tai ka aš su naujiena pas tave, mažiau vėl grįžtam į trasą. Nusijuokiau ir paplojau per kaklą. Mažius sugugeno, tvirtai treptelėjo priekine koją. - Jap, laukia varžes, aišku mum ten nieko sudetingo,kai tokie aukščiai, nu bet žiūrėsim, kai pasiseks. Paniurkiau mažiuką ir padaviau obuoliuką. Tuo tarpu išėjau pasimti šepečių, grįžusi radau savo stovinti baltuką, kuris buvo visas apsiputojas. Nusijuokiau ir ėmiau darbelio su kailiuku. - Bėja šian varysim į maniežą, bo lauke nekoks orelis. Sudejevau ir toliau šukavau kailiuką, baigusi perbraukiau mikštų šepečių,kad susilygintu mano zuikėno kailiukas. Prašukavau karčius ir uodegą, ušgremžiau kanopas. Išėjusi nusikabinau kamanas, grįžusi permečiau pavadukus per kakliuką, švelniai įbrukiau žąslus, susegiau kapsulę bei kitus likusius kabančius dirželius. Užmečiau balną su pobalniu ir pamikštinimu, nusimetusi pavaržą nesmarkiai veržtelėjau,kad iškart man nesusikaustitu. Priekines kojas apviniojau bintais, ant užpakalinių susegiojau apsaugas. - Na bičeli mano, judam. Paraginau balsu, Clintonas tik sukarpė ausytėmis, ir nieko nelaukęs išskubėjo paskui mane. - Mm manau šiandien bus linksmą. Nusišypsojau ir paglosčiau baltapūkio kaklą.

****

Po geros valandžiūkės parskubėjome į arklides. Judėjome link Clinčiko garduko, susitandžiau zuikėna, paplojau per kakliuką ir daugiau nieko nelaukusi atveržiau balną, permečiau pavaržą į kitą puse. Nutraukiau ir pakabinau ant balno kabiklio, nuo priekinių kojų nuviniojau bintus, nuo užpakaliniu nusegiojau apsaugikes. Pravėriau gardo duris, paskui mane pėdino Clintukas. Nusegiau kamanas, išėjusi praploviau žąslus. Grįžusi pakabinau prie gardo. - Nu nenusibodo laukti manęs? Nusijuokiau ir prėjusi prie mažiaus pavėliau grifkulę. Padaviau morką ir išėjau iš gardo, užvėriau duris. - Ikiukas mažiau. Clintonas iškišo nosiuką, pabučiavau ir pradėjau rinktis invenotoriu, viską susirinkusi nujudėjau link balninės.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Leey.
Žirgyno direktorė
avatar

Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Clinton (BEL)   Tr. 08 04, 2010 4:54 pm

Kaip bebūtų keistą šiandien ankstokai atsigrūdų į arklides. Nutapsiu link balninės susirenku inventoriu ir patraukiu pas baltuką. Prėjusi mažiau gardą viską susikabinau. - Labutis. Žirgas sugugeno. - Taip,taip ankstokai aš čia ania? Nusičiupau kelis šepečius, laisva ranka iš kibiro ištraukiau morką. Atsidariau gardo duris ir užėjau vidun. Padaviau morką, ir pradėjau valyti kailiuką. - O jėgis, tu vėl vos vos apdulkėjas, ačiū dievui jau nebesimurgdai šudukuose. Nusijuokiau.. Baigusi su kailiuku prašukavau karčius ir uodegą, išgremžiau kanopose esančius purvus. Išėjau iš garo, į vieta sumečiau šepečius. Nusikabinau kamanas ir grįžau atgal, prėjusi pakutenau nosiuką, kita ranka permečiau pavadukus, švelniai įbrukiau žąslus, susegiau kapsule bei likusius dirželius. Susirankiojau pavadukus ir išsivedžiau iš gardo. - Stovi. Paplojau per kaklą, nusikabinau balną su pobalnių ir užmečiau, viska gražiai sulyginusi nusimečiau pavaržą ir veržtelėjau keliom skylėm,kad iškart nesusikaustitu. Priekines kojas apviniojau bintais, ant užpakalinių susegiojau apsaugas. - Na judam,krutam.

****

Po šaunaus pasijodinėjimo su mergikėmis, parskubėjau su zuikėnu į savas arklides. Prėjome jo garduką, susitabdžiau žirgą, atveržiau balno pavaržą, permečiau per kaitą pusia, nutraukusi balna su pobalniu pakabinau ant esančio kabiklio. Nuo priekinių kojų nuviniojau bintus, nuo užpakaliniu nusegiojau apsaugas. Apsaugas palikau už durų, įsivedžiau žirgą į gardą, nuėmiau kamanikes ir pakabinau prie gardo. Grįžusi padaviau morką ir išėjau. Žirgas iškišo nosiuką. - Ikiuką, pabučiavau į baltapūkio nosiuką ir atistraukiau. Susirinkau inventoriu ir patraukiau arklidėmis.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Leey.
Žirgyno direktorė
avatar

Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Clinton (BEL)   Pir. 08 16, 2010 2:46 pm

Profilaktinė apžiūra, skiepai

Spoiler:
 Žirgas varžybose.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clinton (BEL)   

Atgal į viršų Go down
 
Clinton (BEL)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Leey ir Confetti privačios arklidės.-
Pereiti į: