rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

Share | 
 

 Responsible (GER)

Go down 
AutoriusPranešimas
Leey.
Žirgyno direktorė
avatar

Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

RašytiTemos pavadinimas: Responsible (GER)   Antr. 07 20, 2010 2:19 pmRESPONSIBLE (Resi)

Žirgo paskirtis : Išjodinėjimas (GP)
Žirgo gimimo data : 1999 m. balandžio mėn. 08 d.
Žirgo lytis : Kumelė
Žirgo veislė : Oldenburgas
Žirgo tėvai : Rohdiamant x Frappant (T. Freudenprinz)

Virtualus žirgo laimėjimai :

II vt. ''Olderburgu parodoje" Es. 2010 m.Responsible - iš anglų kalbos reiškia atsakingas. Ir ne veltui toks jos vardas, nes kumelė iš tiesų yra labai atsakinga, nuoširdi ir miela. Per treniruotes ji stengiasi įsisavinti visus elementus, o per varžybas atiduoda visą save. Niekada neįkas, neįspirs. Bet ji ir moka apsiginti. Žmonės kurie rūko ar yra girti jai labai nepatinka. Su nepažįstamais elgiasi labai švelniai. Jei paplotum jai per kaklą, paglostytum snukutį jai tai būtų puikus atlygis, bet jeigu duotum gabalėlį arbūzo ji tiesiog iš tos laimės sprogtų.Fotoalbumas :

Spoiler:
 


Paskutinį kartą redagavo Leey., Antr. 07 20, 2010 10:52 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Leey.
Žirgyno direktorė
avatar

Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Responsible (GER)   Antr. 07 20, 2010 2:24 pm

Buvo juokingą žiūrėti kaip kumelė išlipo iš fūrikės. Grūmas padavė vedžiojimo virvę. Peremiau kumelę į savo valdžią. Patraukėme link naujųjų arklidžių. Kumelė dairėsi į šalis, visgi buvo nauji aplinką. - Ššš nurimk mažutę. Uždėjau ranką ir pradėjau glostyti kaklą. Įsmukome į vėses arklides. Kumelė nurimo pamačius pažystama snukutį. Nujudėjome link Resiuko naujo gardo. Prėjome pravėriau duris, paragianu balsu ir paskui save įsivedžiau. Nurankiojau transportinį inventoriu ir padėjau už garduko. Grįžusi padaviau obuoliuką. - Na dabar ilsėkis, o kokią kitą dienužę kipsim į darbuką. Paglosčiau nosiuką ir išėjau iš gardo. - Iki. : *
Į lovį įmečiau kelis vaisius, susirinkau inventoriu ir išėjau.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Leey.
Žirgyno direktorė
avatar

Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Responsible (GER)   Pir. 07 26, 2010 10:24 pm

Iš Es iškart atlėkiau į Sb. Energinu žingsniu nujudėjau link balninės, susirinkau savo mažiukės inventoriu ir patraukiau pas Resiuką. Prėjusi gardą viską susikabinau ant esančiu kabiklių. Pakibinau savo mažaja. - Labu. Daugiau nieko nebelaukusi įsmukau gardan. - Blem kaip aš tavęs pasilgau. Paglosčiau kumele ir padaviau morką. - Aga pasimėgauk, šiandien padirbėsim, o tai ir taip senai krutintą. Tai bandysim, žiūrėsim kas dėsis aikštėj su tavim. Nusijuokiau ir užsigalvojusi išėjau pasimti šepečių. Grįžusi sukamaisiais judesiukais pradėjau valyti bėrės kailiuką. Baigusi sulyginau mikštu šepečių. Iššukavau karčius ir uodegą, pasiemusi gremžtuką išgremžiau kanopose esančius purvus. Baigusi savo procedūrikes, išėjau padėti šepečių, viską gražiai į vietukes sudėjau į šepečių dėžę. Nusikabinau mažes kamanikes, prėjusi permečiau pavadukus per kaklą, švelniai įbrukiau žąsliukus, susegiau kapsulę bei kitus dirželius. Užmečiau išjodinėjimo balną su pobalniu ir pamikštinimu, vsiką gražiai tvarkingai sulyginau, nusimetusi pavaržą veržtelėjau keliom skylėm. Priekines kojas apviniojau binčikais. - Na eime saule mano. Paraginau kumelę, pravėriau gardo duris, išsivedžiau, nujudėjome link arklidžių išėjimo.

****

Po valandžiukės parskubėjau su kumelę, ši niekur neskubėdama krutinosi už manęs. - Pavargai šiandien? Švelniu balsu paklausiau ir žvilgtelėjau link Resiuko. Kumele prukštetelėjo. Paplojau per kaklą. - Šaunuolė šiandien buvai. Prėjome garda, sustabdžiau mažę. Atsegiau balno pavaržą, permečiau per kitą puse, nutraukiau ir pakabinau ant balno kabiklio, pradžius šiektiek kol dar čia catciknsiuosi su kumelike. Nuo priekiniu kojykių nuviniojau binčikus. Įvedžiau kumelę į gardą ir atsegiau kamanas, susirinkau pavadukus, kumelė išmetė žąsliukus, išėjusi juos praploviau vandeniu. viską susegiojau ir tvarkingai pakabinau prie gardo. Grįžusi padavaiu morką. - Nu gerai, nebeužsibūsiu daugiau, lėksiu pas kitus. Prėjusi pakštelėjau butuką ir išėjau. Užvėriau gardo duris, į lovį įmečiau kelis obuolius, susirinkau inventoriu ir nukaukšėjau arklidėmis.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Leey.
Žirgyno direktorė
avatar

Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Responsible (GER)   Sk. 08 08, 2010 4:06 am

Iš es su savo mašiniuku atskubu į sb. - Ech ko tik dėl draugų nepadarysi. O dėkui dieve, čia bent viskas apšviesta, nereiks blūdit. Nusijuokiau ir patraukiau link arklidžių. Užėjau vidun. - O ir šviesa įjungtą. Išprotėjęs
Patraukiau link balninės. Susirinkusi inventoriu nuskubėjau link savo mažosios. - Labu vakariukas. Susikabinauinventoriu šalia gardo ir užėjau vidun. - Gan vėlokai aš čia? Padaviau kelis cukraus gabalėlius ir paplojau per kaklą. - Žiūrėk man nenuobodžiauk kol grįšiu su šepečiais. Kumelė tik sugugeno, nieko nelaukusi išėjau pasimti šepečių, grįžusi pradėjau valyti kailiuką. Baigusi prašukavau karčius ir uodegą, išgremžiau kanopas. - Tikiuosi nebūsi šiandien baili merhikė, nes žinok lauke tamsu, būū. Kumelė atsisukus tik pasivaipė. - Jo, jo aš tik erzinu. chi chi. Išėjau iš gardo, padėjau šepečius, grįžusi nusikabinau kamanikes. Prėjusi permečiau pavadukus, švelniai įbrukiau žąslus, susegiau kapsulę bei likusius kabančius dirželius. Užmečiau savo jau pamilta balną, sulyginau pobalnį, nusimečiau pavaržą ir veržtelėjau keliom skylėm. Kojas apviniojau binčikais. - Ne lekiam pupa. Rožė. Surankiojau pavadukus ir paskui save išsivedžiau kumce. Pajudėjom link išėjimo, šviesa palikau dekti.

****

Po pasijodinėjimo su bestuku parskubėjome į arklides. - Na štai jau pagaliau arklidėse. Lėtu žingsniuku patraukėme link garduko. Atveržiau balną, per kita puse permečiau pavaržą, nutraukiau ir pakabinau prie gardo. Nuo kojų nuviniojau binčikus. Įvedžiau kumele į gardą nuėmiau kamanas, išėjusi praploviau žąslus ir pakabinau prie gardo. Grįžusi padaviau skanėstą. - Na žiūrėk ilsėkis man. Prėjusi apsikabinau ir pakštelėjau butuką. Išėjusi užvėriau gardo duris. Susirinkau inventoriu. - saldžių. Su inventoriumi patraukiau į balnine.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Leey.
Žirgyno direktorė
avatar

Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Responsible (GER)   Pir. 08 16, 2010 2:42 pm

Greitu žingsniu įslinkau į arklides. Nujudėjau link balninės, susirinkau Resiuko inventoriu ir patraukiau arklidėmis. Prėjusi jos garduką, kuriame laukė jos mielas mažas nosiukas. : DD Viską susikabinau ant kabiklių. - Na sveikutė. : * Įėjusi į gardą, pakutenau nosiuką ir padaviau skanėstą. - Aj kokia jau pamaloninta, ania? Kiss. Paplojau per kaklą ir išėjau padėti šepečių, grįžusi pradėjau valyti kailiuką, baigusi prašukavau karčius ir uodegą. Išgremžiau kanopose esančius purvus. - Taip, taip šiektiek skubu. Išėjusi padėjau šepečius, grįžusi nusikabinau kamanikes. Prėjusi įbrukiau žąslus, susegiau kapsulę bei likusius dirželius. Užmečiau balną su pobalniu, nusimetusi pavaržą veržtelėjau. Priekines kojas apviniojau binčikais. - Eime. Paėmiau pavadžius, ir pravėriau gardo duris, patraukėme arklidėmis..

****

Po treniruotės parskubėjome į arklides. Įvedžiau kumelę į gardą, pro pravertas duris. Atsegusi balno pavaržą permečiau per balną, nuėmusi pakabinau ant kabiklio. Nuo kojų nuviniojau bintus, prėjusi atsegiau kapsulę bei reikemus diržiukus. Išėjusi praploviau žąslus, sutvarkiusi, pakabinau prie gardo. Grįžusi padaviau morką. - Okis, lekiu aš jau. Prėjusi pakštelėjau butuką į nosiuką ir išėjau.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Responsible (GER)   

Atgal į viršų Go down
 
Responsible (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Leey ir Confetti privačios arklidės.-
Pereiti į: