Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 BMC Don Cardinale (NED)

Go down 
AutoriusPranešimas
Leey.
Žirgyno direktorė
Leey.


Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

BMC Don Cardinale (NED) Empty
RašytiTemos pavadinimas: BMC Don Cardinale (NED)   BMC Don Cardinale (NED) EmptyAntr. 07 20, 2010 7:24 pm

BMC Don Cardinale (NED) I93_Foto42MarrigjeenDonCardinale

BMC Don Cardinale
Donnerhall x Feinbrand

Žirgo veislė: Oldenburgas
Žirgo amžius: 11 metų
Žirgo lytis: Eržilas
Žirgo ūgis ties gogu: 169 cm
Žirgo paskirtis: išjodinėjimas (Grand Prix)

BMC Don Cardinale (NED) I60_Foto88~0 BMC Don Cardinale (NED) I60_NK2009CobyvanBaalenCardinale

Žirgo aprašymas :

BMC Don Cardinale – Matat šitą juočkį visada mano galvoja skamba štai tokie žodžiai : Man nereikia nieko.. Nereikia saulės nei dangaus.. Nereikia man net pasaliau.. Nereikia vėjo, medžių, paukščių čiulbėjimo.. Net ir saulės man nereikia, nes tu mano saulė ir esi. Nes tu mano vėjas, medžiai. Tu mano visas pasaulis. Ir man nieko daugiau nereikia, tik tavęs. Šio žirgo vardas labai daug ką pasako, tai žirgas.. Tai žirgas turintis tvirtą sudėjima, kerinčias akis, išpuoselėtus juodus kaip anglis karčius bei ilgą žvilgančia uodegą, kuri vis velkasi paskui jį... Šiam žirgui iki šiol niekas neatsispyrė ir neatsispirs, jai tik vos akies krašteliu žvilgtelį į ji, nebegali atsitraukti, ir tik po kelių minučių supranti,kad jis tapo TAVO favoritu. Šis eržilas tikrai nepaprastas, ne kiekviena pripažystą, nors nenenorom jai yra jo raitelis gali pastovėti prie nepažystamų žmonių, ir net nereguodamas pajusti jų rankų glostimus, ar šnekinimus. Žmonės nepastebi,kad jam tai nei motais, kad jam rūpi tik jo raitelis, dėl kurio padarytu viską. Su šiuo žirgu mes sena komandą, kuri eina sekmės keliu. Šis žirgas tiesiog suvirpiną širdi, paliečia visas žmogiškasiąs lasteles. Žirgas kuris viską gali pakloti dėl savo raitelio. Tai TIESIOG žirgas kuris turi didele Širdį. : ** (By. Leey.)

BMC Don Cardinale (NED) I60_Foto101~0 BMC Don Cardinale (NED) I15_Mar

Žirgo laimėjimai ir pasiekimai :

Spoiler:

BMC Don Cardinale (NED) I60_Don_Marrig_Coby_Trainster

BMC Don Cardinale (NED) I91_w9

BMC Don Cardinale (NED) I93__MG_7117

BMC Don Cardinale (NED) I91_ACT_4330-001

BMC Don Cardinale (NED) I91_DSC_4696-017

BMC Don Cardinale (NED) I91_ACT_4334-002

BMC Don Cardinale (NED) I91_ACT_4346-003

Prie žirgo gardo:

BMC Don Cardinale (NED) I58_gardinis


Paskutinį kartą redagavo Leey., Tr. 07 21, 2010 4:34 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Leey.
Žirgyno direktorė
Leey.


Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

BMC Don Cardinale (NED) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BMC Don Cardinale (NED)   BMC Don Cardinale (NED) EmptyAntr. 07 20, 2010 7:43 pm

Ramu vakara įslinkau su Doniu į arklides. Padvelkė švelnus vėjelis, bei šviežio šieno dvelksmas. Juodis tvirtai žengė pirmuosius žingsnius, savo naujuose namučiuose. - Tikiuosi tau čia patiks. Sušnabždėjau ir prėjusi paglosčiau kakliuką. - Nebijok taip, nieko blogo tau čia nenutisk. Švelniai prisiliečiau prie kaklo. Įsitempes Donis, pamažu liko atsipalaidavęs ir toliau žygiavo šalia manęs. Žirgas akimis lakstė po arklides. Staiga sustojo. - O tiksliai, taigi su Clintonu tu pažystamas. Seni geri draugiukai buvot. BMC Don Cardinale (NED) 505179 Leidau abiems aržilams apsiuostiti, Clintonas draugiškai sugugeno. - Nu va dabar linsmiau tau bus. Leidau ir su kitais saviškiais apsiuostiti. Nujudėjom link naujai pakraikto garduko, nuėmiau transportinį inventoriu ir palikau už gardo. Grįžusi paplojau per kakliuką ir padaviau morką. - Ilsėkis zuikėne. Prėjusi apsikabinau ir pabučiavau į kaktą. Išėjusi užvėriau gardo, susirinkau inventoriu ir nuėjau.
Atgal į viršų Go down
Leey.
Žirgyno direktorė
Leey.


Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

BMC Don Cardinale (NED) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BMC Don Cardinale (NED)   BMC Don Cardinale (NED) EmptyŠt. 07 31, 2010 3:00 am

Pasistečiusi automobiliuką aikštelėje, nujudu link arklidžių įsmunku į arklides, įsijungiu šviesas ir nujudu link balninės. Užėjusi susirinkau inventoriu ir patrau pas kolkas vienintelį šiose arklidėse juoduką. Prėjusi daiktus susikabinau šalia gardo. - Sveikas mažiau. BMC Don Cardinale (NED) 624322 Padaviau morką ir nujudėjau pasimti šepečius. Grįžusi atsidariau garduką ir įslinkau vidun. - Nu dički, kaip gyveni? Patinką čia? Žirgas meilei sugugeno ir atsisukes pasitrynė į petį. - Mieliakas tu mano. Pakutenau nosiuką ir pradėjau valyti kailiuką, baigusi, dar syk prašukavau kitu šepečių, kailiukas liko purus ir švelnus kaip šilkas. Prašukavau karčius ir uodegą, išgremžiau kanopose purvus. - Eisi šian prasilakstyti į maniežiuką. Paplojau per kakliuką ir išėjau padėtį jau nebereikalingų šepečių. Grįžusi nusikabinau kantarą ir įslinkau vidun, prėjusi uždėjau, prisegiau leicą. Priekines kojikes apviniojau pilkais binčikais. - Nu ką judam. Paraginau mažulį, pravėriau gardo duris ir paskui save išsivedžiau. Nujudėjom link pagrindinio maniežo.

****

Po daugiau nei valandžiukės parskubėjome namučio, įvedžiau juoduką garda, nuėmiau kantariuką, nuo kojikiu nuviniojau bintus ir padėjau už gardo, kantarą pakabinau. Grįžusi padavaiu morką. - Ilsėkis zuiki. BMC Don Cardinale (NED) 349804
Išėjau iš gardo, ir paskui save užvėriau gardo duris. - Čiau meiląą. : * Susirinkau inventoriu ir nujudėjau arklidėmis link balninės...

Atgal į viršų Go down
Leey.
Žirgyno direktorė
Leey.


Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

BMC Don Cardinale (NED) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BMC Don Cardinale (NED)   BMC Don Cardinale (NED) EmptyPen. 08 06, 2010 5:36 pm

Atskubu į arklides klausydamasi muzikos. Išsitraukiu mp3 ausinukus iš ausų ir nujudu link balninės. Mikliai persirengiu jojimo rūbais susirinkau inventoriu. Lėtu judesiu niekur neskubėdama apsikrovusi inventoriu ėjau vis nužvelgdama savo žirgius ir pakibindama balsu. - Taip,taip mano mažiai, tuoj gausit morkų visi. BMC Don Cardinale (NED) 505179 Prėjusi juočkio Don`iuko gardą susikabinau inventoriu. Pasiemiu pilną kibira prikrautų oranadžinių morkų. Visiems išdalinusi grįžau, pad juoduką, išsitraukiau šepečius ir uždėjau vidun. - Ajajai kokia aš nemandagi dar su tavim nesisveikinau. - Labutis. Nuskrido. Prėjusi apsikabinau ir pakštelėjau butuką į nosiuką. - Ne,ne šiandien jau iš manęs nieko negausi, jau gavai užtektinai haha. Pradėjau valyti kailiuką, žirgas atisisukęs iškišo liežuvį ir dar ilgai taip žiūrėjo į mane. - Nejuokink taip, nes apsiverksiu iš juoko. : DD Baigusi valyti kailiuką prašukau karčius ir uodegą, išgremžiau kanopose esančius purvus. - Ooo man rodos, mus reiktu verčiau paskubėti, nes tikriausiai Flairin, mūsų jau laukia. Tikiuosi šiandien tu būsi draugiškas, rūsčiu žvilgsniu nužvelgiau žirgą ir išėjau padėti šepečių. Grįžusi nuiskabinau kamans, prėjusi permečiau pavadukus, švelniai įbrukiau žąslus, susegiau kapsulę bei likusius dirželius. Nusikabinau balną su pobalniu bei pamikštinimu, prėjusi užmečiau, nieko nelaukusi nusimečiau pavaržą ir veržtelėjau. - Aj beto šiandien bandysim išsimaudyti, tikiuosi nebūsi bailiukas. Visas kojikes apviniojau binčikais. - Na lekiam. myliuuu.

****

Po daugiau nei valandžiukės parskubėjome arklidėmis iš pasijodinėjimo. - Fuf smagu šiandien buvo, nu labai nenusikalei mažiau? Paglosčiau žirgo kaklą, mikliai prėjome jo garduką, susitabdžiau ir atveržiau balną, nutraukiau ir pakabinau ant esančio kabiklio nuo kojų nuviniojau binčikus. Įvedžiau mažiu į garduką, nusegiojau dirželius ir nuėmiau kamanikes, išėjusi praploviau kamanas, tvarkingai surankiojus ir susegiojus dirželius pakabinau prie gardo. Grįžusi padaviau kelis cukraus gabalėlius. - Ačiū už smagia popeta. Prėjusi apsikabinau ir taip prastovėjau kelias minutes. - Kaip bėbūtų gaila jau lekiu. Išėjusi užvėriau gardo duris, įmečiau kelias morkas ir susirinkau inventoriu. Dar šiektiek sustojau ir atsisveikinau. - Ikiuką. BMC Don Cardinale (NED) 349804
Atgal į viršų Go down
Leey.
Žirgyno direktorė
Leey.


Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

BMC Don Cardinale (NED) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BMC Don Cardinale (NED)   BMC Don Cardinale (NED) EmptyKv. 08 12, 2010 9:26 pm

Su keliais saulės spindulėliais įslinkau į arklides ir nujudėjau link balninės, nusikabinau kantariuką su leicą, iš spintelės išsitraukaiu bintų porą ir patraukiau pas juočkį. Prėjusi viską susikabinau prie gardo, bintus padėjau šalia. - Sveikutis. BMC Don Cardinale (NED) 505179 Pro grotas paniurkau nosiuką ir atsidariau gardo duris, paėmiau už kantariuko išsivedžiau juočki. Prisegiau leicas iš abiejų pusių. - Matai kaip aš tave myliu. Išprotėjęs Tau taip sekasi varysi šiandien į ganyklą, vėliau gal dar išmaudysiu. Nusijuokiau ir paplojau per kaklą nuėjau ieškoti šepečių, grįžusi pradėjau valyti juoduko kailiuką. Baigusi prašukavau karčius ir uodegą, išgremžiau kanopose esančius purviukus. Viską baigusi nunešiau šepečius atgal į vietą, atsegiojau leicą iš abieju pusiu, nusikabinau kita kantariuką kurį pekeičiau vietoj gardinio, kojas apviniojau binčikais. - Nu mano juodas šokolade einam. Gal neištripsi ganyklose. Juokiasi

****

Grįžom po keturiu valandžikiu, vis dar su saule įkaukšėjome į arklides. Sustojome prie balninės. - Žinai pataupysiu savo kojas. Nuviniojau bintus nuo priekinių kojų. - O dabar tu man nei krust, nei prist. Pati iš savo žodžiu nusijuokiau, bet paskubomis nuėjau padėti bintu. - Che, che gerutis. Prėjusi pakutenau nosiuką, vėl paėmiau už leicos. - Cha dar laukia antra mano plano dalis, maudynės. Tikiuosi manęs labai neskriausi. Rožė. Nujudėjome link arklidžių prausyklos. - Ateik, ateik purpuli. Prisegiau leicas iš abiejų pusių.
Pasiemiau vandens šlangele, nusistačiau vidutine srove bei drungną vandenuką. Pradėjau nuo kojų ir kilau vis auksčiau. Žirgui atvypo net apatinė lūpą. - Aha patinką. chi chi. Užsukau srovele ir ištryniau visa žirga šampūnų. Vėliau vėl viską nuploviau vandens srovele. - Baikta. Atrodo ir aš sveika likau. Nusijuokiau ir atsegiau leicas, nujudėjom link soliarimo išdžiūti po pusvalanduko patraukėme atgal į garduką. - Aj koks geras buvai. Paplojau per kaklą, ir pravėriau gardo duris, paskui save įsivedžiau, nuėmiau kantariuką ir išėjau, grįžusi uždėjau gardinį kantarą ir padaviau morką. - Lėksiu jau ikiuką. : *
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





BMC Don Cardinale (NED) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BMC Don Cardinale (NED)   BMC Don Cardinale (NED) Empty

Atgal į viršų Go down
 
BMC Don Cardinale (NED)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Leey ir Confetti privačios arklidės.-
Pereiti į: