rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

Share | 
 

 Carry Star (FIN) Varžybose.

Go down 
AutoriusPranešimas
Moncė

avatar

Pranešimų skaičius : 93
Join date : 2010-07-19

RašytiTemos pavadinimas: Carry Star (FIN) Varžybose.   Tr. 07 28, 2010 8:02 pmCARRY STAR

Žirgo veislė: Hanoveris
Žirgo lytis: eržilas
Žirgo gimimo data: 2001/05/06
Žirgo ūgis: 1.73
Žirgo kilmės linija: Corrado x Gauduch
Žirgo paskirtis: konkūrai

Žirgas man priklauso nuo 2010/03/29 po pertrauko nuo 2010/07/01

Carry Star - Žavus jau devintus metus einantis sartis. Nėra labai lengvo charakterio žirgas, moka pasirodyti, kad yra ganėtinai principingas. Tačiau galbūt tą nelengvą charakterį nuslopina techniškas Carry šuolis. Sartukas visuomet stengiasi kuo gražiau peršokti kliūtį ir ne dėl ko kito, kaip dėl raitelio. Kartais gali pasirodyti, kad Carry tiesiog yra žvėris, tačiau jis stengiasi dėl raitelio. Šis stirnaitis šokinėja maždaug 1.30 mašrutus, o prieš man jį nusiperkant rodė jo galimybes ir su raiteliu jis kuo gražiausia 1.45 peršoko. Eržilas nuo Corrado atkelevęs iš vokietinės kumelaitės Gauduch. Carry visada atkreipia aplinkinių dėmesį savo puikiu eksterjeru ir tuo baltu lauku ant sukučio, matyt viena iš geriausių išorinių savybių. Carry Star jau matė nemažai varžybų ir yra pasiekęs šiek tiek. O dabar atkeliavo pas mane. Bandysiu su juo susipažinti ir gerai sutarti, nes šis žavuolis mano dėmesį iškart patraukė.Paskutinį kartą redagavo Moncė, Tr. 08 04, 2010 8:24 pm. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Moncė

avatar

Pranešimų skaičius : 93
Join date : 2010-07-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Carry Star (FIN) Varžybose.   Tr. 07 28, 2010 8:19 pm

Iš žirgyno kiemo atsivedu savo mažą padaužą Carry Star į jo gardą. Šviežiai pakreiktas, visoki žaisliukai yra, loviai. Aptarnavimas superiuka.
- Matai, čia tave visai neblogai sutika. - paglostau baltą nosį ir įvedu į gardą.
Nuiimu transportavimo apsaugas. Sartukas viską apuostinėja, viskas jam įdomu, o tai man palengvina darbą. Išukuoju jį ir tada iškrapštau kanopas, sutepu jas. Įdedu pora morkų į lovį.
- Apsiprask, ryt ateisiu, treniruosimės. Bye.
Atsisveikinu ir pabučiavusi išeinu.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Moncė

avatar

Pranešimų skaičius : 93
Join date : 2010-07-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Carry Star (FIN) Varžybose.   Kv. 07 29, 2010 1:33 pm

Ryte, dar kiek žiovaudama ateinu prie Carry Star gardo. Eržilas rupšnoja šieną iš savo tinklelio, bet tai labiau primena žaidimą, kai jis snukeliu stipriai stumia tinklelį, o tas išlekia į priekį. Iš spintelės pasiimu šepečius ir kitą reikalingą inventorių kas be ko morką.
- Labas rytas sartuk. Sakė labai tu čia daveis, kol pašaro neatnešė, tol nenurimai.
Pasiimu šepečius, įeinu į gardą. Eržilas iškarto prikša savo snukelį, leidžiasi šiek tiek panirukomas, o tada jau "prašo" atlygio už tai. Duodu morką, išsitraukiu iš dėžės snukučio šepetį. Juo kiek perbraukiu per snukutį, pakeliu kirpčius ir ten pamasažuoju. Tada išsitraukiu kietą kailio gremžtuką ir minkštą šepetį. Nuo kakliuko pradedu valytis. Iš abiejų pusių žirgą išsivalius, pasiimu kietas šukytes ir pašukuoju karčius. Carry atsisuka ir pabando paragaut mano rankos. Supratęs, kad nieko čia skanaus, nusisuko. Koks jis ramuolis šiandien. Taigi išsirenku uodegą, nors ten nėra ko rankioti ir išukuoju uodegą. Galiausia kanopų krapštuku iškrapštau kanopas.
- Fūf, su šukavimu baigta. Gerai, kad uždėjau tą uodegos apsaugą, nes tavo uodegai būtų buvęs ragaišis.
Atsinešu balną ir pobalnį bei paminkštinimą. Viską sukraunu ant nugaros, suveržiu ir susegu. Tada ant visų keturių kojų sumontuoju apsaugas. Na ir galų galiausia nusikabinu kamanas ir pakamanoju. Clear. Pasiimu eržiliuką už pavadžių ir išsivedu.

***

Po šokimo trenirutoės grįžtam į arklides. Šiandien labai rimtai dirbom, eržilas visas suprakaitavęs. Reiks vest į prausyklą, laiko tai turiu. Įvedu į gardą ir nubalnoju. Kai kurį inventorių iškart dedu į spintelę, kai kurį apvalau. Galiausia atsinešu kantarą ir leicą. Uždedu juos Carriui.
- Keliausim į tavo mėgstamą vietą.
Išsivedu sartį.

***

Apsiprausę pareinam. Įvedu į gardą savo Starą ir nusegu kantarą bei leicą. Įsidedu juos spintelėn. Sužaibavo ir nuėjo vos ne kurtinantis griausmas per visą žirgyno teritoriją. Žirgai taip išsigando, maniškis irgi.
- Ramiai. Bent gerai, kad tai nenutiko mums einant...
Susitvarkau su kanopytėm ir įdedu šiek tiek morkų. Pabūnu su savo sarteliu, papaskaoju, kokios bus tos varžybos.
- Kagi, einu, reik pas tavo draugelius užsukti dar. Viso :}
Pakšteliu sarčiui į baltą nosį ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Moncė

avatar

Pranešimų skaičius : 93
Join date : 2010-07-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Carry Star (FIN) Varžybose.   Št. 07 31, 2010 5:14 pm

Raitelių kambariuke persirengus jojimo drabužiais ateinu prie Carry gardo. Eržilas pamatęs mane sugugena. Paglostau jį ir iš spintelės pasiimu šiandienai reikalingą inventorių. Šepečius į rankas, o tada įeinu į gardą.
- Terve Starai. Matai, dėl tavęs suomiškai išmokau pasisveikint.
Nusijuokiu ir pasiimu snukio šepetį. Kiek pabrūžinus pereinu prie kailio ir brūžinuos jį geras 10 minučių. Ateina laikas karčiams ir uodegai. Su jais lengvai susidoroju. Carry ramus, ramiai stovi nė nebando priešintis. Už tai jam duodu skanėstą ir išsikrapštau kanopas. Atsinešu pilką pobalnį, paminkštinimą ir konkūrinį balną. Uždedu viską ant nugaros, suveržiu pavaržą, susitvarkau iškarto kilpdiržius ir kitus aikštėje ramybės neduosiančius diržus. Tada atsinešu apsaugas, jas greit sumontuoju tiek ant priekinių tiek ant galinių kojų. Atsitempiu martingalą ir kamanas. Carry iškart apeina mane ir nesileidžia, kad uždėčiau ką nors ant jo.
- Ataik ataik, jau niekur nepabėgsi. :D
Pasigaunu nedideliam garde eržiliuką ir uždedu jam viską, dirželius tavrkingai susagstau. Pasiglostau ir išsivedu į aikštę kur mūsų jau laukia grumė Laura.

***

Po trenkytės grįžtam. Pakeliui Carriui nuploviau kojas, tai jis dabar aceit kietas bičas, eina iškėlęs galvą ir aukštai kelia kojas.
- Mano vis dar ryžas, vis dar vierchas. ^^
Pasidžiaugusi įvedu žirgelį į gardą. Paglostau baltą nosę. Na ir tada imuosi nubalnojimo, viską sudedu į spintelę, gerai atvalau balną, kad prieš varžybas blizgėtų, kamanas irgi į dalelytes išardau, išbrūžinu. Mėlynas varžybų komplektėlis švarus, tad cackintis nereiks. Kagi, teliko tik ponas Staras. Įeinu į gardą šepečiais nešina ir pradedu valytis eržiliuką. Pakerpu jam karčius, uodegos nušiurusį galiuką. Kanopų krapštuku iškrapštau kanopas. Ištepu jas tepalu, ir dar varles supurškiu. Įdedu Carriui morkų ir tada pasiberiu į delną curkaus, duodu nulaižyt. Pažiūriu kaip laikosi mano sarčio dantys, o ten jau viskas baigia gyti.
- Na va, skylutės bevek užgijo jau. O šiandien tai pavarei, žiek išlaikyk tokias nuotaikas ir per varžybas. Čiau.
Pabučiuoju sartį ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Confetti.
Žirgyno direktorė
avatar

Pranešimų skaičius : 237
Join date : 2010-07-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Carry Star (FIN) Varžybose.   Sk. 08 08, 2010 8:23 pm

Profilaktinė apžiūra, skiepai

Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Carry Star (FIN) Varžybose.   

Atgal į viršų Go down
 
Carry Star (FIN) Varžybose.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Varžybinė arklidė-
Pereiti į: