rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

Share | 
 

 Cicero Z (sav. Biscuits.)

Go down 
AutoriusPranešimas
Biscuits.

avatar

Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-07-19

RašytiTemos pavadinimas: Cicero Z (sav. Biscuits.)   Tr. 07 28, 2010 8:45 pmCICERO VAN PAEMEL Z.
Carthago Z x Rendez Vous Van Paemel.

Žirgo vardas: Cicero Van Paemel Z.
Žirgo veislė: Belgų šiltakraujis (BWP).
Žirgo amžius: Dešimt metų.
Žirgo gimimo data: 2000 metų spalio 14 diena.
Žirgo kilmės šalis: Belgija.
Žirgo lytis: Eržilas (licenz.)
Žirgo spalva: Širma.
Žirgo ūgis: 172 centimetrai.
Žirgo paskirtis: Prof. konkūras.
Žirgas licenzijuotas kergti: belgų šiltakraujų, švedų šiltakraujų, bavarų šiltakraujų, hanoverių ir holšteinų veislės kumeles.
Žirgas priklauso man nuo 2oo9.o7.22.
____________________
Tėvas: Carthago Z*** Capitol I (Capitano x Folia) x Perra (Calando I x Kerrin).
Motina: Rendez Vous Van Paemel*** Randel Z (Ramiro Z x Anaric Z) x Granie (Graphit x GoldLadie).Žirgo video:
Dvimetis.
Septynmetis. 2,o5 metro.
Žirgo aprašymas: Mano mylimas širmukas Cicero. Padariukas, užsibuvęs pas mane ne savaitę ir ne mėnesį. Žirgas, galintis drąsiai vadintis vienu mylimiausių, įsitaisiusių mano rankose. Nuo pirmos dienos lipęs, nuo pirmos dienos priversdavęs virptelėti nuo skardaus žvengimo.. Niekas nepasikeitė. Mes tik geriau pažinome vienas kitą, drąsiai kopiame karjeros laipteliais.
Nebijau pervertinti Cicero galimybių, nes jis man yra puikus mokytojas. Žirgas skrieja kliūtis be didesnio vargo, be baimės jausmo. Šuolyje junti ne tik adrenaliną, bet ir saugumą. Eržilas labai saugo raitelį ir save, tad nelaimingų atsitikimų mums vis dar pavyko išvengti.
Žirgo šuoliai tikslūs ir lengvi, judesiai manevringi ir apskaičiuoti. Cice nešvaisto jėgų nei varžybinėje aikštelėje, nei kasdieninėje treniruotėje. Norėdamas raiteliui patrukdyti, bet jokiu būdu ne piktybiškai pakenkti, jis pasirinks lengvesnę priemonę. Širmis nekreipia dėmesio į aplinką, nei treniruotėje, nei arklidėse. Su visais draugas, bet ne su visais geras. Kad su širmiu susidraugauti reikia įdėti daug pastangų, tad vien tik skanėsto neužteks. Bet man jau neverta apie tai galvoti. Drąsiai galiu pasakyti, kad įgijau neeilinį ir visokeriopai gerą draugą.
Šis širmis gimė ir iki šešių metų buvo tamsaus plauko. Nuo šeštų savo gyvenimo metelių pasireiškė noras atstovauti širmių dinastijai. Šiuo metu širmis savo juodus obuoliukus yra išlaikęs tik ant kaklo ir užpakalio.

Žirgo rezultatai:
Spoiler:
 
Žirgo VŽ laimėjimai:
I vieta "Širmo žirgo 2oo9" parodoje.
I vieta konkūro varžybose, Levade žirgyne.
VI vieta "Olimpinėse žaidynėse 2008", invidualus konkūras.
III vieta "Olimpinėse žaidynėse 2008", komandinis konkūras.
I vieta "Meniškiausia nuotrauka 2010" parodoje, Estorilo žirgyne.
III vieta "Išdykėlis 2010" parodoje, Estorilo žirgyne.
III vieta "Varžybų pamaiva" parodoje, Sidabro žirgyne.Žirgo fotoalbumas:Prie žirgo gardo:
Spoiler:
 


Paskutinį kartą redagavo Biscuits., Št. 07 31, 2010 2:33 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Geisha
Bankininkė
avatar

Pranešimų skaičius : 77
Join date : 2010-07-28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (sav. Biscuits.)   Pen. 07 30, 2010 7:36 pm

Profilaktinė apžiūra, skiepai ir leidimas varžyboms

Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.

avatar

Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-07-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (sav. Biscuits.)   Št. 07 31, 2010 2:32 am

Taigis, varžybos artėja, todėl reikia eiti dirbti. Kai Cicerinis jau apsipratęs su laikina vietele, ateinu pas jį. Pavaišinu mieląjį širmokšnį skanėstu, įėjusi į gardą, paglostau kaklą.
- Sveikutis. Niu ką, jau seniai kartu bestartavom, anea? - paklausiu savo eržilėno. Pasiimu atsivežtą gardinį inventorių, pradedu šveisti širmiaus kailį. Nešvarumų nedaug, nes neseniai valytas. Bet vis vien pamasažuoju raumenis, nubraukiu dulkes nuo kailio. Išvalau kojas, papilvę ir snukutį.
- Geras, - pagiriu, kad per daug nesimaivo, tik bando gaudyti mane su dantukais. Padedu šepetį į vietą, iššukuoju karčius, išrankioju pjuvenas iš uodegos. Nupurškiu sprajumi, kad viskas okey būtų. Greitomis iškrapštau kanopas, paglostau Cicero kaklą.
- Sorry, mažiau, kažkaip nėra nuotaikos, ;/ - tariu, apsikabindama savo širmokšnį. Taip šiek tiek pastovime, kol eržils ima muistytis. Nusijuokiu ir atsitraukiu. Padedu šepečius prie gardo, pasiimu keturis bintus. Lėtai, bet tvirtai juos užsuku, sulipinu lipdukus. Cicero juos apuosto.
- Tep tep, prancūūziški. Belgiškų nebuvo, bet ir šitie liux, ane? - paklausiu širmokšnio. Šis sugugena. Užmetu ant nugaros mėlyną pobalnį, tuomet balną. Paveržiu pavaržą, užmaukšlinu treniruočių kamanas. Paglostau širmiaus kaklą, paduodu skanėstą. Patvarkau dirželius, persimetu pavadžius.
- Kadangi oras visai geras, popončiko neimam, - tariu. Pasiimu nuo gardo steką, atidarau duris ir išsivedu eržilą. Paglostau kaklą ir patraukiame link konkūrinės aikštelės.

**********

Po treniruotės grįžtame į arklides. Širmis žingsniuoja šalia manęs, priėjus prie gardo, šiek tiek pasisukame, pasitiesiname ir įbėgame. Atveržiu pavaržą, viską nuo nugaros nukeliu. Nuimu kamanas, pakabinu prie gardo. Nusuku nuo kojų bintus, juos apvalau su šepečiu, nes apsinešė smėliu. Susuku, padedu prie gardo. Viską aptvarkau, sukabinu inventorių. Privėrusi gardo duris, nubėgu nuplauti žąslų, o grįžusi pakabinu ant kabliuko. Įeinu į gardą.
- Na ką, širmokšni. Myliu, ruoškis varžėms, - apsikabinu kaklą, po kiek laiko apipilu skanėstais. Pakšteliu nosin ir užveriu gardo duris. Patraukiu link išėjimo iš arklidžių, apžiūrinėdama čia suvažiavusius konkūrininkus.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (sav. Biscuits.)   

Atgal į viršų Go down
 
Cicero Z (sav. Biscuits.)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Varžybinė arklidė-
Pereiti į: