rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

Share | 
 

 Perry Lee (sav. Paulla.)

Go down 
AutoriusPranešimas
Paulla.
Parodų organizatorė
avatar

Pranešimų skaičius : 69
Join date : 2010-07-20

RašytiTemos pavadinimas: Perry Lee (sav. Paulla.)   Tr. 07 28, 2010 9:39 pmPerry Lee
Pythagoras x Baroness

Žirgo veislė: Hanoveris.
Žirgo paskirtis: Konkūras.
Žirgo lytis: Eržilas (licenz.)
Žirgo amžius: 8 metai.Informacija:
Perry Lee yra bene vienas geriausių žirgų pasaulyje. Jo šuolio
atlikimo techniką tvarkinga ir darbšti. Žirgu tiesiog
neįmanoma atsistebėti. Vos tik prabudęs Perry Lee žadina
visus savo ypatingai tonoringu ir aukštu žvengimu. Perry Lee
pasižymi puikiu, draugišku bei mielu charakteriu, pulsuojančiu
judesiu, dailiu eksterjeru bei kruopsčiu įmantrausių elementų
mokymusi. Šis eržilas tiesiog trykšta begaline bei spinduliuo-
jančia energija. Talentingas, stropus, tačiau šiek tiek žaismingas
ir sportiškas . Gražuolis mėgsta įvairiausius skanėstus, vaisius,
kaip jį glosto bei kitaip lepina

Virtualūs pasiekimai.
Spoiler:
 

Perry Lee video.
Video.
Video.

Paskutinį kartą redagavo Paulla., Št. 08 14, 2010 4:42 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Parodų organizatorė
avatar

Pranešimų skaičius : 69
Join date : 2010-07-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Perry Lee (sav. Paulla.)   Tr. 07 28, 2010 9:48 pm

Atvažiavę į varžybas išvystame daug pažįstamų veidų, pasisveikiname su visais ir ir glostydama eržilą einame varžybinių arklidžių koridoriumi.Prieiname mums skirtą gardą, praveriu jį ir apžiūriu,
kad čia padaryta tai kas privaloma ir net geriau negu maniau, atsegu virvę, įleidžiu eržilą.Perry Lee garde jaučiasi kaipo nepažįstamoje vietoje niors čia tikrai ne pirmą kartą, nuraminu savo hanoverį
ir garde nuimu transportines apsaugas. Įdedu jo kibirą pilną vandens, Perry Lee apsiramina kai šalia pamato stovinti d`Artagan, jam jis tikrai pažįstamas, jie pradeda dūgti:
- Matai, draugijos tikrai turi?
Palieku gūnią su kuria atvažiavome, pavaišinu eržilą obuoliuku ir pabučiavus jo snukutį jaučiu kaip jis džiaugiasi, Perry Lee akys šypsosi.Pabuvę kartu kelias valandas išvystu kai ateina mano tėvai ir draugė Monika, jie pasako, kad viskas padaryta ir starto mokestis sumokėtas.Atsisveikinu su Perry Lee, dar kartą pavaišinu ir uždarius gardą išvystu kaip eržilas nuliūsta, bet staiga jį p[ralinksmina širmas eržiliukas:
- Aš matau, kad jis čia neliūdės.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Parodų organizatorė
avatar

Pranešimų skaičius : 69
Join date : 2010-07-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Perry Lee (sav. Paulla.)   Pen. 07 30, 2010 3:44 am

Vėlyvą vakarą privažiavus prie SB varžybinių arklidžių išlipu iš savo automobilio ir pasiėmus jojimo inventorių greitai mašinoje persirengiu, ir palikus išeiginius drabužius mašinoje užrakinų savo Audi Q7. Praveriu arklides ir išvystu savo Perry Lee žiūrintį į vieną tašką ir knapsintį, uždarau arklides ir ptibėgus prie gardo pasilabinu su eržilu, -Atvažiavau pas tave, prajosime arba palakstysime. Nusišypsojuspaglostau eržilo kaklą ir dar pažaidžiu gerą pusvalanduką su juo, pasierziname ir padūkstame. D`Artagan nuliūdęs žiūri į mus, bet staiga sužvengia kai pamato ateinančią Flairin. Pasilabinus su drauge paimuy kūnošepečius ir pradedu valyti eržilo dailų bėrą kailiuką, jis duodasi lyg nežinotų kas jam darosi, - Viskas gerai Tau? Dar duodu kelis obuoliukus ir išvalius jo bėrąjį kailiuką šepečius padedu į dėžę, pasiimu karčių ir uodegos šukas, iššukuoju ir išrankioju šiaudus, nes šis voliojosi, paglostau Perry Lee. Iškraustau šepečių dėžę ir suradus kanopų krapštuką puolu jas krapštyti ir pablizginti, užbintuoju bintus ir paėmus naują pobalnį pabalnoju. Paimu kamanas kurias buvau palikus. Pakamanoju ir pasiėmus pentinus užsidedu pačius trumpiausius, - Pažiūrėsim kaip reguosi. Paimu už pavadžių ir padrąsinus jį išžengti kelis žingsnius iš gardo einame link maniežo kur ir vyks mūsų treniruotė. Perry Lee apsižvalgo ir pasitikėdamas manimi eina kartu paskui mane, - Eime, mažiuk.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Grįžtame už geros valandos, pavargę ir mieguisti, paglostau Perry Lee ir prižingsnevę jo ardą sustojame, paleidžiu pavadžius ir nulipus nuo eržilo atveržiu pavaržą, nubalnoju ir užmetu vasarinę gūnią, nubintuoju kojas ir nuėmus kamanas paglostau Perry, duodu obuoliuką ir įleidžiu į gardą, atsinešu kibirą su vandeniu ir atšaldžius jam kojytes viską susirenkus ir išeinu, sugrįžus atsibučiuojame ir einu link savo automobilio, - Iki, Perry Lee.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Parodų organizatorė
avatar

Pranešimų skaičius : 69
Join date : 2010-07-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Perry Lee (sav. Paulla.)   Pir. 08 02, 2010 11:24 pm

Privažiavus su automobiliu prie Sb varžybinių arklidžių kuo skubiausiai išlipu ir pasiėmus mašelį kuriame skanėstai Perry Lee užrakinu mašiną. Praveriu arklides ir pribėgu prie eržilo gardo. Perry Lee pasimetęs ir susikaustęs, nėra šalia d`Artagan. Nors šeip jau jis susipažinęs ir su kitais žirgeliais. - Patinka? Matau jau draugo nėra. Eržilas įsižiūrėjąs į mane linksi savo dailiu snukučiu, praveriu gardą ir kimbu jam ant kaklo. Iš ilgesio žirgeliui jį numyluoju ir uždėjus kantariuką pavaišinu keliais obuoliukais. Eržilas tik klamsi ausytėmis ir laižo mano delnus. - Ramiau, mažiuk.
Perry kelis kartus suprunksčia ir arčiau priėjąs prie manęs ieško dar ko nors. Prisegu virvę ir išsivedus iš gardo užmetu ant kaklo virvę ir paėmus jo apsaugas uždedu eržilui ant kojyčių. Paimu už virvės ir einame link SPA. - Einame, saldainiuk.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Grįžtame už geros valandos, eržilas atsigavęs ir linksmas. Nuimu Perry Lee kantarą ir leidžiu eržilui bėgti į gardą. Apsaugas palieku prie gardo, o kantariuką pakabinu šalia. Duodu sknastą savo patrakėliui ir atsibučiavus ėdžiose palieku obuoliuką. - Iki, saldainiuk.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Confetti.
Žirgyno direktorė
avatar

Pranešimų skaičius : 237
Join date : 2010-07-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Perry Lee (sav. Paulla.)   Sk. 08 08, 2010 8:25 pm

Profilaktinė apžiūra, skiepai

Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Parodų organizatorė
avatar

Pranešimų skaičius : 69
Join date : 2010-07-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Perry Lee (sav. Paulla.)   Pir. 08 09, 2010 2:49 am

Privažiavus po audrų prie SB varžybinių arklidžių, greitai užrakinu savo automobilį ir puolu prie arklidėse stovinčio mano Perry Lee. Eržilas klamsi ausytėmis ir moikčioja savo lupytėmis. - Ei, nebijok. Aš su tavimi.; ) Eržilas triptelna kojytėmis ir pravėrus gardą uždedu kantariuką, paglostau eržilą ir išvedus iš gardo pririšu šalia. Apžiūriu jo kailiuką ir ar sveikas. Randu ant gardo pakabytą lapelį, apžvelgiu jį akimis ir kimbu Perry Lee ant kaklo. - Sveikas kaip ridikas. : D Eržilas paklmsi ausytėmis ir prisiglaudęs prie manęs burkuoja. pasiėmus šepečių dėžę praveriu ją ir greitai pradedu valyti eržilo dailų kailiuką. Išvalius jį imuosi kanopų, apžiūriu ar neįskilinėją ir išvalius pavaišinu Perry skanėstais. - Šaunuolis, apetitą vis dar turi. Bėris pasižvalgo įmane ir uždėjus apsaugas paglostau eržilo bėrą kaklą, paimu vaikymo kamanėles ir prisegus kordą, nuimu kantarą nuo eržilo kaklo. Paglostau ir pačeskėjus balsu išžingsniuojame iš arklidžių link maniežo. - Eime, eime. ; )
* * * * * *
Grįžtame gerai pasportavę ir apšilę, paglostau Perry ir nuėmus apsaugas pakabinu prie gardo. Botagą palieku prie gardo ir nuėmus kamanas įleidžiu eržilą į gardą. Susirinkus daiktus pavaišinu gražuolį obuoliukais ir apsižvalgius atsisveikibu ir išeinu. - Iki, gražuoli.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Parodų organizatorė
avatar

Pranešimų skaičius : 69
Join date : 2010-07-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Perry Lee (sav. Paulla.)   Tr. 08 11, 2010 2:41 am

Inventoriumi nešina prieinu prie Perry Lee gardo, praveriu jį ir padėjus inventorių prie gardo bėgu pas eržilą. - Labų, gražuoli.: ) Pasipuikuojame su eržiliuku ir pavaišinus obuoliuku praveriu šepečių dėžę. Pasiimu kūno šepečius ir po truputį valau eržiliuko kūnelį. Perry Lee laižo mano delnus ir prunkštaudamas mane kalbina. Palinguodamas pasibrūžina į mane ir prašosi skanėstų. - Kažko jau nori. :D Dar pakalbinus eržilą, padedu kūno šepečius į dėžę, pasiimu kanopų krapštuką ir jas išvalius pablizginu se šepetėliu. Nusišypsojuspaglostau eržilo kaklą ir dar pažaidžiu gerą pusvalanduką su juo, pasierziname ir padūkstame. Užbintuoju kojytes ir iššukavus karčius su uodega dar pasicackinu. Pakamanoj ir pabalnoju ir pasiėmus pentinus užsidedu pačius trumpiausius, - Pažiūrėsim kaip reguosi. Paimu už pavadžių ir padrąsinus jį išžengti kelis žingsnius iš gardo einame link maniežo kur ir vyks mūsų treniruotė.
Užlipu ant Perry Lee ir paglosčius jo dailų kakliuką paraginu pirmyn.
* * * * * * * * * * * * *
Grįžtame už geros valandos, pavargę ir mieguisti, paglostau Perry Lee ir prižingsnevę jo ardą sustojame, paleidžiu pavadžius ir nulipus nuo eržilo atveržiu pavaržą, nubalnoju ir užmetu vasarinę gūnią, nubintuoju kojas ir nuėmus kamanas paglostau Perry, duodu obuoliuką ir įleidžiu į gardą, atsinešu kibirą su vandeniu ir atšaldžius jam kojytes viską susirenkus ir išeinu, sugrįžus atsibučiuojame ir einu link savo automobilio, - Iki, Perry Lee. : *
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perry Lee (sav. Paulla.)   

Atgal į viršų Go down
 
Perry Lee (sav. Paulla.)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Varžybinė arklidė-
Pereiti į: