rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

Share | 
 

 Karfagen (RUS)

Go down 
AutoriusPranešimas
Gintarijus

avatar

Pranešimų skaičius : 121
Join date : 2010-07-20

RašytiTemos pavadinimas: Karfagen (RUS)   Pir. 08 02, 2010 6:51 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Karfagen

Žirgo tikras vardas: Karfagen.
Žirgo lytis: Eržilas
Žirgo veislė: Anglo - budionas.
Žirgo amžius: 16 m. (1994 gimimo)
Žirgo paskirtis: Išjodinėjimas.
Žirgas pas mane nuo: 2010.08.02

Svarbios datos:
2010.08.02 Žirgas atkeliauja pas mane ir prisiglaudžia SB žirgyne.

Virtualūs laimėjimai:
Nėra.

Karfagen - ruošiama.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Flairin.
Kalvė
avatar

Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2010-07-15
Age : 22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Karfagen (RUS)   Pen. 08 06, 2010 10:27 pm

Kalvės paslaugos.

Spoiler:
 
Jūsų kalvė, Flairin.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Confetti.
Žirgyno direktorė
avatar

Pranešimų skaičius : 237
Join date : 2010-07-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Karfagen (RUS)   Sk. 08 08, 2010 8:40 pm

Profilaktinė apžiūra, skiepai

Spoiler:
 

Rekomenduojamas žirgo valgiaraštis

Spoiler:
 

Rekomendacijos

Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gintarijus

avatar

Pranešimų skaičius : 121
Join date : 2010-07-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Karfagen (RUS)   Pir. 08 09, 2010 5:40 pm

Atskubėjusi pas savo naująjį draugužį Karfageną, pirmiausiai pamatau prie gardp, už žirgo informacijos lentelės užkištus popierius. Išsitraukiu vetės, paskui kalvės prirašytus popierius. Viską perskaičius, atsisuku į mane įdėmiai žiūrintį žirgą. - Puiku, tu sveikas [You must be registered and logged in to see this image.] ,- nusišypsau ir sudedu atsineštą inventorių. - Tiesa, manęs matyt dar nepažįsti [You must be registered and logged in to see this image.] ,- liūdnokai tariu ir su šepečiais bei skanėstu įeinu žirgo gardan. - Uch, prisipirkau tiek naujų žirgų, kad net nespėju pažindintis [You must be registered and logged in to see this image.] ,- tariu ir paglostau žirgių. Išsitraukiu iš kišenėlės keletą skanėstų ir duodu žirgui. Šis pripuola prie manęs ir vienu mostu viską suėda. - ... ir visi tie žirgai negali atsiplėšti nuo saldumynų [You must be registered and logged in to see this image.] ,- pratęsiu ir atsidūstu. Įsikišu skanėstų pakelį į kelnių kišenėlę ir pradedu šukuot žirgą. Pirmiausiai kietu gremžtuku, paskui minkštu šepečiu. Tuo pačiu šepečiu pravalau ir žirgo snukiuką, kojas, pilvą ir karčius. Iš uodegos išimu purvą ir iškratau šepečius. Pasiėmus gremžtuką, išgremžiu kanopas ir su šepetuku nušveičiu kią prilipusį puvrvą, kad bent kiek pasagos matytųsi. Baigus paglostau žirgą ir atsinešu kamanas. Ramiai prieinu pie žirgo, laukiu jo reakcijos. Uždėjus kamanas, atsidūstu. Bent jau nereik bėgiot aplink visą gardą, tenorėdama uždėt kamanas. Pagiriu žirgą ir atsinešu bintus, kuriuos taip pat greit užvynioju, kaip ir uždėjau kamanas, ir galiausiai atsitempiu balną. Uždedu jį žirgui ant nugaros, permetu pavaržą ir pritaikius ją beveik prie pat priekinės žirgo kojos, užveržiu. Sukišu dirželius ir permetus pavadžius per galvą, išvedu žirgą į lauką. Pakeliui pagriebiu steką ir iškeliaujam.

Grįžam po treniruotės. Nei aš, nei žirgas nė biškio nepavargę, linksmi stryksim namo. Atstriksėjus iki lauko balnojimo vietos, atveržiu pavaržą, perkišu per kilpą ir nuimu balną. Padedu ant laikiklio ir nuvynioju bintus. Padėjus juos ant balno, nuimu kamanas ir iškart numaunu kantarą su pavadžiu. O veltui - žirgas net nemano niekur eit. Pagiriu jį ir pakabinus kamanas, nueinam iki lauko prausyklos. Paleidžiu vandenį ir paėmus šlangą, apipilu žirgui kojas. Apipilus, pagriebiu šepetuką ir liedama vandenį ant kanopų, nuvalau jas nuo purvo. Paimu prausimo šepetį ir apipylus visą žirgą, išjungiu vandenį. Išmuiluoju visą žirgą, kad net muilo burbulai skraido [You must be registered and logged in to see this image.] Nusijuokiu iš žirgo ir paleidžiu vandenį. Nuplaunu muilą, pakedenu žirgo kailį, kad tikrai išsiplauų visas muilas ir išjungus vandenį, su prakaito brauktuku nubraukiu vandenį. Veduos žirgą gardan. Nuimu kantarą ir davus bučiuką, atsisveikinu. Grįžus sutvarkau visą inventorių.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gintarijus

avatar

Pranešimų skaičius : 121
Join date : 2010-07-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Karfagen (RUS)   Pir. 08 16, 2010 11:23 pm

Su Karfagen'o, mano putliausiojo bėriuko išjodinėjimo inventorium, kaukšiu link jo gardo. Tep, tep , tep ir aš jau šypsausi ligi ausų. - Sveikas, Fagenai [You must be registered and logged in to see this image.] ,- pasisveikinu su žirgium. Sudedu inventorių ir išsitraukus šepečius, atskubu žirgo gardan. Pakšteliu bėriui į nosiuką ir puolu darban. Išvalau kailį, papilvę, nosiuką, kojytes. Išgremžiu kanopėles ir iš uodegos išimu purvą. Baigus valymą, paplekšnoju žirgui per petuką ir nusikabinu kamanas. Atsegu kapsulę, apgalvinį dirželį ir permetus pavaduką, įspraudžiu žąslus. Užmaunu pakaušio dirželį, pataisau karčius ir užsegu reikiamus dirželius. Iįkart išbėgu gardan ir pagiriebiu bintų paketėlį. Atsegu užtrauktuką ir išėmus vieną, užvynioju ant savo berniuko kojų. Geras 10 min sugaišau bintuodama kojas, nes žirgas pastoviai tai rausė skylę gardo grindyse, tai nerimaudamas slinkdavo į priekį. - Nurimk, iš šio kalėjimo nepabėgsi [You must be registered and logged in to see this image.] ,- juokais tariu ir suduodu per petį, kad žirgas baigtų kast tą savo tunelį pabėgimui. Užvyniojus bintus, atsinešu balną, kurį tuoj pat užmetu žirgui ant nugaros. Pataisau pobalnį, balną, kad nebūtų niekur užsisukę, ir nuleidus pavaržą, pasiveržiu. Paimu pavadukus, permetus per galvą. Praveriu žirgo gardo duris ir išvedu. - Eime, berniuk [You must be registered and logged in to see this image.] ,- tariu ir patempus pavadžius, išeinam. Pastveriu stekutį ir išėjus iš arklidžių, užlipu balnan. Pajudam link aikščių.

Grįžtam. Ech, puiki treniruotė šiandien buvo, tik to kas gera, mažai [You must be registered and logged in to see this image.] Kai kelias išsišakoja į kelis keliukus į skirtingų savininkų privačias arklides, išsiskiriam su Leey bei jos gražuoliu Akwarium'u. Pasistrykčiodami su Karfagen'u pasiekiam arklidžių kiemelį. Staigiai sustojam ir linksma atsegu pavaržėlę, persuku ją per kilpą ir nuimu balną. Mesteliu ant balno laikiklio ir mesteliu akį į žirgo nugarėlę. - Nu ir šlaaapias daiktas tu esi [You must be registered and logged in to see this image.] ,- nusijuokiu ir pasilenkus nuvynioju bintus. Sudedu šiuos ant suoliuko ir nueinam iki prausyklos. Paleidžiu vandenį ir pasigavus šlangę, apipilu žirgo kojūkus, pečius ir pilvą. Kiek patenka ant nugarėlės, subiniuko - tiek. Apipilu ir iš kitos pusės ir su prakaito brauktuku nubraukiu vandenį. Nuvedu žirgą gardan ir pasakius, kad tuoj grįšiu, sunešu inventorių bei suvynioju bintus. Grįžtu su skanėstu. Pagiriu žirgą, duodu skanėstuką ir pakšteliu.
- Čiau, aktyvasis senuk tu mano [You must be registered and logged in to see this image.] ,- tariu ir iškaukšiu arklidėmis.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karfagen (RUS)   

Atgal į viršų Go down
 
Karfagen (RUS)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gintarijaus ir Lunicaki privačios arklidės-
Pereiti į: