Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Argentum Midnight (konk.)

Go down 
AutoriusPranešimas
Gintarijus

Gintarijus


Pranešimų skaičius : 121
Join date : 2010-07-20

Argentum Midnight (konk.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Argentum Midnight (konk.)   Argentum Midnight (konk.) EmptyŠt. 08 14, 2010 7:03 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]

Argentum Midnight

Žirgo tikras vardas: Argentum Midnight
Žirgo veislė: Hanoveris
Žirgo lytis: Eržilas
Žirgo atsivedimo data: 2002 metai.
Žirgo paskirtis: Konkūras iki 1.60 m

Begalinis atsidavimas ir meilė - trys žodžiai, apibūdinantys Argentum. Retkarčiais išlendantis eržiliškas charakteris nustelbiamas to meilumo, rodomo kiekvieną minutę, sekundę ar milijoninę jos dalį. Grakštus šuolis ir dailus aliūras - viskas, ko reikia norint turėti tobulą žirgą. Argentum tai turi, vadinasi, jis yra tobulas. Na, gal ir ne visada, bet bent jau didžiąją laiko dalį - juk kiekvienas retkarčiais pasiunta ir būna panašus į velniuką, o kai jis ir šiaip juodas... Žodžiu, dvi baltas kojas turintis eržiliukas yra daugelio raitelių svajonė, todėl nedvejodama jį pirkau vos gavusi pasiūlymą. Mane labiau sužavėjo ne jo pasiekimai varžybose, o meilios akytės ir linksmas žvengimas. Meilė iš pirmo žvilgsnio, kalbant abstrakčiai. Ir dabar - dabar jis mano, šis tobulai gražus sutvėrimas mano, ir aš net neabejoju, kad taps pačiu mano mylimiausiu ir be galo vertinamu - lygiai taip, kaip jau tapo La Perseval.(Parengė Chanzy.)

Svarbios datos:
Žirgas Chanzy priklauso nuo 2008.11.23 (ŽP)
Žirgas priklauso man nuo 2010.06.16 (ES)
Pervežu žirgą į SB 2010.08.14 ( SB)

Virtualūs laimėjimai:
Spoiler:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Fotoalbumas:
Spoiler:

Prie gardo:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Senojo gardo pranešimai:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
 
Argentum Midnight (konk.)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Le Mans (konk.)
» Cavalor Winnigmood (konk.)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gintarijaus ir Lunicaki privačios arklidės-
Pereiti į: