Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Arko (SWE)

Go down 
AutoriusPranešimas
Ice.
Dvikovės trenerė ir EMC žirgų pržiūrėtoja
Ice.


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2010-07-21

Arko (SWE) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Arko (SWE)   Arko (SWE) EmptyAntr. 08 17, 2010 4:18 pm

Arko (SWE) I30_ponpon01

Arko

Žirgo vardas: Arko.
Žirgo lytis: Eržilas.
Žirgo veislė: Poni klasės.
Žirgo ūgis ties gogu: 149 cm
Žirgo atvedimo data: 1998.03.14.
Žirgo klimė: Speigas x Anjetė.
Žirgo paskirtis: Konkūras iki 1.10 ir Jaunučių lygio išjdonėjimas.
Žirgo kilmės šalis: Švedija.

Arko (SWE) I30_ab01

Arko- Šėlmingas ir pakvaišęs ponis, kuris ''tikrai'' buvo labai tinkamas joti vaikams. Retas raiteliukas po pasijodinėjimo norėjo jį joti, nes jo šelmiškumui nebuvo ribų. Vieną dieną ji globon pasiemė viena mergaitė, kuri buvo įsitikinusi- Jei gera būsiu aš, Arko gėris taip pat bus neaprėpiamas. Mergaitė dirbo su žirgeliu kiekvieną dieną jį dabojo, tvarkė, jojo. Bet atėjo diena kai mergytėi jau sukako 16, ir jai tėvas padovanojo gerą veislinį eržilą, su kuriuo dabar ji šoka konkūrą pasaulio jauniuose ir skina prizus. O Arko pasiliko kaip bebūtų gaila e globėjo. Kas tik norėjo jį globoti, šis iškart jį numesdavo, nes jam reikėjo jo tikros draugės, kurios dėja jis daugiau nesutiks. Bent jau jis taip manė, kol į tas arklides neatėjau aš, ieškoti smagaus smulkaus ir labai žavingo eržiliuko, ir būtent tada man atidarė jo gardą, ir kai aš jį pamačiau mano akys degtelėjo. Ir aš supratau jog šis žavingas juodbėris poniukas turi atsikelti pas mane. Kelias savaitęs pagyvenes tame žirgyne. Kol aš tvarkiausi transportavimo popierius ir tariausi su Marium ir Ieva dėl fūros, aš vis galvojau kada tas kleckynė pasieks naujus namus. Ir šis pagaliau pasiekė, kai šis mažiukas padarėlis išlipo iš fūros pasidabinęs raudonu pūkuotu kantaru. Aš vos nesusylydžiau, bet pamačius jo brekus ir piestus išlipus buvau šokiruota. Šis ponis elgėsi kaip tikras grynaveislis temperamintingas eržilas, kelias savaitęs su juo buvo tikrai nelengva tvarkytis, bet palaipsniuj ponis pradėjo atverti savo širdį ir tapo nuoširdesnis, ramesnis, ir daug draugiškesnis, jį tapo įmanoma joti, ir jis jau nerodė savo kaprizų, jį tapo įmanoma pagauti levadoj, nes šis pats priedavo pažiūrėti ar kartais aš neturiu skanėsto, taip po truputį aš tapau jo antra geriausia drauge, bet jaučiu jog giliai giliai širdyje jis begalo ilgisi tos mergaitės, kuri jam atstojo viską. O ir aš jai esu dėkinga kad iš naglo ponio ši sugebėjo padaryti žirgą.

Arko (SWE) I30_ponpon06

Arko (SWE) I30_ponpon02

Arko (SWE) I30_ponpon03

Arko (SWE) I30_ponpon04

Arko (SWE) I30_ponpon05

Arko (SWE) I30_ponpon06

Arko (SWE) I30_rosa08

Arko (SWE) I30_rosa11

Arko (SWE) I30_rosa09

Arko (SWE) I30_rosa10

Arko (SWE) I30_rosa14

Arko (SWE) I30_rosa12

Arko (SWE) I30_carino4

Arko (SWE) I30_ab08

Arko (SWE) I30_ab11

Arko (SWE) I30_ab04-1

Arko (SWE) I30_ab06

Arko (SWE) I30_araber02

Arko (SWE) I30_ab12

Arko (SWE) I30_ab13

Arko (SWE) I30_frost06

Arko (SWE) I30_frost02

Arko (SWE) I30_frost03

Arko (SWE) I30_carino3

Arko (SWE) I30_ponpon11

Arko (SWE) I30_ponpon12

Arko (SWE) I30_shoot15

Arko (SWE) I30_spring06

Arko (SWE) I30_spring10

Arko (SWE) I30_shoot17

Arko (SWE) I30_spring09

Arko (SWE) I30_shoot16

Arko (SWE) I30_spring07

Arko (SWE) I30_spring08

Arko (SWE) I30_rosa13

Arko (SWE) I30_ponpon14

Arko (SWE) I30_ponpon15

Prie Arko gardo:

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Ice.
Dvikovės trenerė ir EMC žirgų pržiūrėtoja
Ice.


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2010-07-21

Arko (SWE) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arko (SWE)   Arko (SWE) EmptyTr. 08 18, 2010 12:59 am

Vos man atvėrus gardo duris pamačiau besiilsintį Arkutį, kuris gulėjo ir žiūrėjo į mane savo angeliškom akutėm. Taip norėjosi jį išbučiuoti, tik norai nevisada virsta realybe, bet šiuo atvėju tik pasilenkiau prie jo nosies ir pakštelėjau į ją gerą bučkį. -Arkino, kaip tau sekasi? Ar patinka naujai sutvarkytas gardas? Ar nelabai?. Šis tik atsilošė ir gerokai išsivartė. -Matau tau labai patinka šitos pjuvenos, labiau nei šiaudai ar ne? chi chi. Geraii, voliokis o aš einu pas kitas kleckas.
Atgal į viršų Go down
Ice.
Dvikovės trenerė ir EMC žirgų pržiūrėtoja
Ice.


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2010-07-21

Arko (SWE) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arko (SWE)   Arko (SWE) EmptyTr. 08 18, 2010 3:15 pm

Atėjau pas Arko kuris jau po vakar stovėjo supintas, šis kaip bebūtų keista labai gražiai mane pasitiko,begalo meiliai. Paglosčiau jo neilgą poniukišką kaklą ir pabučiavau jo šiltą nosį.-Labai prašau nenuvilk manęs šendien, būk geras, mes gi stiprus ir darnus duetas. MES GALIM ! Nuėjau lin uodegos kuri tvarkingai supinta eglute, tad nieko nelaukusi išpyniau, ir sušukavau garbiniuotus plaukus.- Tau labai tinka kai esi garbanotas.-Tariau, ir vėl perėjau per jo neilgą, bet labai stiprią nugarą, nieko nelaukus užmečiau poniui ir man tinkantį pobalnį, kuris buvo gražios smėlinės spalvos. Ant viršaus rūpestingai užmečiau baltą kaip praeitos žiemos sniegas kailiuką, o tik tada gražų visaip blizgantį balną. priveržiau jį neilgą poniukišką pavaržą ir nueėjau link priekio. -O tau beprotiškai tinka smėlinė. Arko (SWE) 72128 pasilenkiau prie kojų ir tvarkingai nuo mažūmės pradėjau vynioti bintus. Netrumpas laiko tarpas praėjo,kol tvarkingai juos užvyniojau, bet rezultatas buvo kertintis. Ilgai nelaukus permečiau kamanų pavadį per kaklą ir švelniai įspraudžiau žąslus į jo mažą burnytę. tvarkingai aprengiau ausis į žėrinčią karūnėlę ir gražiai sutvarkiau kapsulę. Labai gražu buvo žiūrėti į Arką, kuris pasipušes juodai anglišku balnu, o jo pobalnis su bintais buvo smėliniai, tokie švieži.. Pažiūrėjus į arką pasiemiau trumpą nusivaliau pentinus, nusiblizginau batukus atsigėriau šalto vandens, ir visa drebantį išsivedžiau Arko į apšiliminę aikštelę...
PONIS SIDABRO KIEMINĖSE KONKŪRO VARŽYBOSE.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Arko (SWE) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arko (SWE)   Arko (SWE) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Arko (SWE)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Ice ir Frosted privačios arklidės-
Pereiti į: