Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Hercog van Crunsky (ENG)

Go down 
AutoriusPranešimas
Ice.
Dvikovės trenerė ir EMC žirgų pržiūrėtoja
Ice.


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2010-07-21

Hercog van Crunsky (ENG) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Hercog van Crunsky (ENG)   Hercog van Crunsky (ENG) EmptyAntr. 08 17, 2010 4:21 pm

Hercog van Crunsky (ENG) Ellenwhitaker1499710c

HERCOG VAN CRUNSKY

ŽIRGO VARDAS: Hercog van Crunsky.
TIKRAS ŽIRGO VARDAS: Kansellier.
ŽIRGO AMŽIUS: 17 metų
ŽIRGO GIMIMO METAI: 1992.
ŽIRGO KILMĖS ŠALIS: Anglija.
ŽIRGO PASKIRTIS: Prof. Konkūras.
ŽIRGO SPALVA: Sarta.
ŽIRGO ŽYMĖS: Laukas ir kojinės ant visų keturių kanopų.

Hercog van Crunsky (ENG) I22_7272_201831268248fdbd10aad3e

Hercas- Greitas kaip vėjas, švelnus kaip jo dvelksmas, jo meilė man visada reiškė daugiausiai daugiau nei mano gyvybė, daugiau nei kiekvienas dalykas šiame pasaulyje, jis vienintelis kuriuo galima pasitikėt netgi tuo atvėju kai nepasitiki savimi ir numeti viską į šalį, tik jis sušildo savo juodomis kaip anglis akimis, kurios parodo viską, ką jis jaučia, piktį, baimę, ar begalinę meilę kuri liejasi pro jo sūrias, ir retai matomas ašaras, jis nuolatos pasitinka mane savo švelniu gūgenimu, be kurio gyvenimas man atrodo nereikalingas, o išlydi švelniu žvengimu, kas karts kripšteli į mano striukės kišenelę, ir visuomet išgirsta mano juoką, kuris yra pats nuoširdžiausias pasaulyje. Kas kart kai mes visu greičiu pralekiame pro tuos laisvę kvepančius laukus, pro tas kažką veržiančias kliūtis, ar tesiog monotoniškai jodami aikštėje, mes jaučiame vieną kitą taip lyg mes būtume viena širdis, kuri myli tą kas yra jai svarbiausias, lyg keturios jo kanopos būtų mano dalis, o mano- žmogaus akys, lyg pagelbėja jamsuprasti kad žmonės kartais turi problemų, su kuriomis tik žirgas moka susidoroti.. Niekada nebuvo tokio dalyko kaip subaudimas... niekada mūsų ilgoje draugystėje, kuri yra amžina, kaip pasaulis, kuri yra amžina netgi po mirties...




Virtualūs žirgo Laimėjimai.

2008
Sapno kieminės konkūro varžybos 1 vieta .
Sapno Medžioklinio jojimo varžybos 1 vieta.
Sapno Lengvojo lygio išjodinėjimo varžybos 5 vieta. (Raitelė Ice Creamer'ė)

2009.
Achilo atidarymo progos Taurė 2 Vieta. (Raitelė Ice Creamer'ė)
Achile vyko Paroda ''Skrydis'' 1 vieta (Raitelė Ice Creamer'ė)
Lengvojo Šuolio žirgyne Vyko 2jų žirgynų Kova Lengvas Šuolis vs. Achilas
Ice Creamerė su Hercu, Miledy su River Blossom, ir Fonograma su Acteku apgynė Achilą ir Išsiveržė jį į Priekį.

2010
Elito atidarmo taurėje 3 vieta (su Raitele ArabianLove)
Šuolio Parodoje 1 vieta (Nuoma ArabianLove)
Estorilo Kieminėse varžybose dalyvavo Ice Creamer'ė ir Hercas
LP Nominacijos, šviesiausias sartos spalvos atspalvis 2010
Audroje Galingiausio šuolio parodoje 1 vieta.


Hercog van Crunsky (ENG) I22_89250535


Paskutinį kartą redagavo Ice., Kv. 08 19, 2010 4:44 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Ice.
Dvikovės trenerė ir EMC žirgų pržiūrėtoja
Ice.


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2010-07-21

Hercog van Crunsky (ENG) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercog van Crunsky (ENG)   Hercog van Crunsky (ENG) EmptyTr. 08 18, 2010 2:49 pm

Pamačius kad Hercas iš ganyklų parvestas tik šendien nusyviliau, jog vakar negalėjau su juo ilgiau pabūti. Bet dabar jau nelaikas, nes prie jo gardo gulinėja varžybinis inventorius, o mano galvoje kukžda mintys. Šypteliu Ievai kuri žiūri į mane ir klausia ar nereikia pagalbos, per jauduly labai tyliai tariau ne. Kai pradėjau balnotis Herca ši jau norėjo perimti viską į savo rankas, oa aš jai tariau:
-Varžybos mano, reiškias ir darbas mano.- Šyptelėjau ir su begaline meile akyse uždėjau languotą rudą pobalnį, rūpestingai susegiojau kiekvieną anglišką apsaugą su kailiuku. Rūpestingai uždėjau Herco ryžą balną, ant kurio nugarėlės buvo išgroviruota ''HERCOG VAN CRUNSKY'' . Perėjus prie Herco galvelės rūpestingai perbraukiau per lauką pirštu, ir galiausiai prisiglaudžiau artyn. Švelniai tariau, ačiū kad esi, ir jau sprūdenau dar švelnesnius žąslus. permetus per ausi karūnelę su užrašu Hercas, ir tvarkingai užsegusi mexican kapsulę, pažiūrėjau į sutvarkytą Hercą.
-Ieeva, ateik vesk Hercą į apšilimine aikštelę.
Hercas pradingo kaip rūkas, o aš tik atsidūsau, ir nuėjau link kito Arko gardo kuris gūgeno kai jo kaimynas išpėdino.

HERCAS SIDABRO KIEMINĖSE KONKŪRO VARŽYBOSE
Atgal į viršų Go down
 
Hercog van Crunsky (ENG)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Ice ir Frosted privačios arklidės-
Pereiti į: