Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Aspen Way Gala Night (AJP)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
DiMaza
Varžybų organizatorė
DiMaza


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-07-20

Aspen Way Gala Night (AJP) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aspen Way Gala Night (AJP)   Aspen Way Gala Night (AJP) EmptyAntr. 07 20, 2010 3:01 pm

Aspen Way Gala Night (AJP) Galanight300x200g

Žirgo Vardas: Aspen Way Gala Night.
Žirgo Amžius: 4 metai
Žirgo Veislė: Australijos Jojamoji Poniukė
Žirgo Tėvai: Aspen Way + Debbie McKay
Žirgo Lytis: Kumelė.


Jos foto albumas:
Spoiler:

Kumelė labai ramaus būdo. Mėgstanti bendrauti su visais ir vaikais ir suauguseis. Kumelė mėgsta būti lepinama. Mėgsta laisvą pasijodinėjimą. Kumeliukė nelaibai linkusi prie darbo, bat kaip parodai, kad reikia tai ji visada visą širdį atiduos užtai, kad galėtų pasirodyti kuo geriau. Kumelė mėgsta greitį ir vandenį. Pamačiusi upę ar jūrą lėktų kaip pamišusi link jos. Jai patinka pasijodinėjimai be balno. Kumelė iš pirmo žvilksnio atrodo pikta, bet viduje ji yra nuoširdi miela ir draugiška pana. Jau šokusi ir dalyvavusi varžybose yra laimėjusi ir konkūro ir išjodinėjimo čempijonatą. Kumelė traumū kolkas neturi. Iš estorilo atvežta be apžiūros.
Atgal į viršų Go down
DiMaza
Varžybų organizatorė
DiMaza


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-07-20

Aspen Way Gala Night (AJP) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aspen Way Gala Night (AJP)   Aspen Way Gala Night (AJP) EmptyAntr. 07 20, 2010 5:40 pm

Tą pačią dieną ateinu į arklidę ir sulaukiu antro skambučio, kad atvažiuoja Aspen Way Gala Night. Vėl pasiruošiu virvę ir nubėgu į kiemelį. Mašina su priekaba jau stovi ir laukia manęs. Tda aš atidariau priekabą ir pamačiau Apen. Čiu pau ją už kantaro ir labai greitai išbėgome iš priekabos. Aspen Way Gala Night (AJP) 432422 Tada aš graitai nuvedžiau ją į arklides ir pastačiau kumelę į gardą šalia Les'iukės. Tada nuėmusi apsaugas kumelei aš dardo neuždariau bet pervėriau virve ir leidau kumelei bendrauti su Les. Tą patį padariau ir Les'ei.
Atgal į viršų Go down
DiMaza
Varžybų organizatorė
DiMaza


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-07-20

Aspen Way Gala Night (AJP) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aspen Way Gala Night (AJP)   Aspen Way Gala Night (AJP) EmptyAntr. 07 20, 2010 6:01 pm

Greitai kumeliukei uždejau kantariuką ir greitai kumelę išvediau į spą.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Po SPĄ aš pervedu kumelę į gardą ir įdedu kumeliukei avižų. Kol kumelė linksmai valgo avižas aš vėl išbėgu iš arklidės.
Atgal į viršų Go down
Elegance.
Vyriausioji veterinarė
Elegance.


Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2010-07-20

Aspen Way Gala Night (AJP) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aspen Way Gala Night (AJP)   Aspen Way Gala Night (AJP) EmptyTr. 07 21, 2010 4:13 pm

Veterinarė.

Žirgui atlikta:

Profilaktinė apžiūra, skiepai, nėštumo testas.

Valgiaraštis:

Pusryčiai 7 valandą.
2kg šieno.
70ml sirupo.
0,5kg ROYAL HORSE pašaro.
0,5kg vaisių.

Priešpiečiai 11 valandą.
1kg ROYAL HORSE pašaro.
0,5g drėkintų šelenų.
0,5kg mix'o.
1g avižų.

Pietūs 16 valandą.
1kg vaisių.
1kg šieno.

Vakarienė 20 valandą.
2,5kg šieno.
1kg šiltų miuslių.
0,2kg ROYAL HORSE pašaro.

Adjust -

Aspen Way Gala Night (AJP) Adjust11

Classic -

Aspen Way Gala Night (AJP) Clasic11

Išvados:
Kumelė visiškai sveika. Nėštumas - neigiamas.
Atgal į viršų Go down
DiMaza
Varžybų organizatorė
DiMaza


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-07-20

Aspen Way Gala Night (AJP) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aspen Way Gala Night (AJP)   Aspen Way Gala Night (AJP) EmptyPir. 07 26, 2010 2:52 pm

Rytmetį atenu pas kumelę ir matau kaip ji iškišusi galvą laukia manęs kol aš priartėsiu prie jos. Na aš atsinešdama inventorių atlekiu iki kumelės. Duodu skanėstą ir pabučiuoju ją į snukutį, tada įžengiu į jos gardą ir pasiėmusi šepečius pradėjau ją valytis. Išsivaliusi kūną su kietu šepečiu pasiėmuminkštutį šepetį ir pradedu ja brauktis su juo. Kumelė atrodė švariai tad, tad persibraukusi su likusiais šepečiais išvalau jai kanopas uodegą ir karčiukus. Tada kumelė spindėjo. Aš užsidėjau kantarą prisirišau ir tada po truputuką pradėjau ją balnotis. Kumelė stovėjo ramei nes ji žinojo jog šendieną dirbsime, nes artėjo konkūro varžybos. Tada uždėjusi Aspen kamanas pradėjau segtis apsaugas. Jas uždėjusi ir užsegusi aš pradėjau dėtis balną. Na susitvarkiusi, kumelę pasibalnojusi išėjau pasiruošusi rimtai treniruotis.

Po Treniruotės

Kumelė gerai pasidarbavusi ėjo gana linksmai ir dar turėjo šiektiek energijos. Tad grįžome į gardą ir potruputi nusibalnojusi kumelę nubėgau į skanėstų kambariuką ir pasiėmusi porą grįžau iki kumelės o jo stovėjo kaip įbesta tada aš daviau jai porą skanėstų, kumelė juos labai skaniai sukramsniojusi nuėjo ėsti šieno. Tada aš jai atnešiau jos pašarų kuiuos buvo jai priskyrė, atsisveikinau su kumele ir išbegau iš arklidės.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aspen Way Gala Night (AJP) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aspen Way Gala Night (AJP)   Aspen Way Gala Night (AJP) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Aspen Way Gala Night (AJP)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kaziliulios ir Dimazos privačios arklidės-
Pereiti į: