Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Lesarok (TRAK.)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
DiMaza
Varžybų organizatorė
DiMaza


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-07-20

Lesarok (TRAK.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lesarok (TRAK.)   Lesarok (TRAK.) EmptyAntr. 07 20, 2010 4:18 pm

Lesarok (TRAK.) 4d94ec3e


Vardas: Lesarok.
Lytis:Kumelė.
Veislė:Trakėnė.
Paskirtis:Konkūras.
Gimimo data: 2006 07 13.

Lesarok (TRAK.) 5cde9477

•Nuostabus žirgas. Gal netgi ne žirgas, o angelas. Jauna ir graži kumelė nenustygstas vietoje. Vos tik išvedi iš gardo tarsi užauga ragiukai, bet kai atsisėdi į balną vėl angelas. Nuostabios šuolio technikos savininkė. Bet kaip ten bebūtų viena aišku- su ja dar laukiau ilges kelias.


Svarbiausios VŽ pergalės:

Spoiler:

Pgrindinės Pergalės:

Spoiler:

Spoiler:

Atgal į viršų Go down
DiMaza
Varžybų organizatorė
DiMaza


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-07-20

Lesarok (TRAK.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lesarok (TRAK.)   Lesarok (TRAK.) EmptyAntr. 07 20, 2010 5:25 pm

Šiltą gražią dieną sulaukiau skambučio, jog atvyksta mano les'iukė. Tada tekinom pasiėmusi virvę nubėgau į mano arklidžių kiemelį. Pamačiau atvažiuojančią mašiną su priekaba kurioje buvo mano arkliukė. girdėjau kaip ji ten nerimo. Sustojus mašinau pribėgau prie priekabos ir atidariau ją. ten stovėjo nerami mano kumelė. Prisegusi virvę prie kantariuko išlėto išvedžiau ją iš priekabos. Kumelė ėjo ir žvalgėsi žiopsodama į mano tuščias arklides. Mašinai išvažiuojant kumelė pasibaidė, bet gerai, kad ji tik pabėgo atgal. Na aš tada pasiėmiau greištai už virvės ir tada kumelė sustojo. Aš išlėto atvedžiau ją prie arklidės ir pasivaikšciojome po gardus. Kumelei labiausei patiko gardas prie įėjimo durų, tad aš ją čia ir pastačiau. Nuėmusi kumelei pervėžimo apsaugas ir nuėmusi kantarą aš išėjau pasitikti kito žirdo atvažiuojant.
Atgal į viršų Go down
DiMaza
Varžybų organizatorė
DiMaza


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-07-20

Lesarok (TRAK.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lesarok (TRAK.)   Lesarok (TRAK.) EmptyAntr. 07 20, 2010 6:00 pm

Vėl ateinu iki kumelės gardo su inventoriumi iki Les. Tada pamatau kaip kumelės bendrauja kartu. Aš buvau labai susižavėjusi ir pabučiavau joms abiejoms į snukutį. Kumelės aulindo atgal į gardą aš kartu su Les įlindau pas ją. Paėmiau ir užsėjau kantarą kumelei. Tuomet pasiėmiau šepečius ir pradėjau valytis arklį. Neilgai trukus išsivaliau arklį su kietu šepečiu ir pradėjau valytis arklį su minkštu šepečiu. Po 5 min Les blizgėjo. Po to aš išsivaliau kanopas, uodegą, ir karčius. Tada aš pasiėmiau susuktus bintus ir pradėjau bintuoti Les'ei kojas. Užbintavusi priekines kojas aš ant galinių kojų uždėjau apsaugas. Tada uždėjau pobalnį ir gelį. Labai sunkų kumelės konkūrinį balną dėjau netgi 10min. Tada uždėjau ir kamanas. taipat pasiulau kumelei gerti ir nešiojau kumelei daug kibirų kol ji pagaliau atsigėrė. Užsidėjau šalmą ir kumelę palikau garde. išeidama rėkiau per visą arklidę, kad tuoj grįšiu.

Grįžusi po išėjimo pasiėmu kumelę ir išjojame į konkūro aikštę.

Po treniruotės

Kumelė buvo labai pavargusi, bet stengėsi man to neparodyti. Grįžusi Pastačiau kumelę į gardą nubintavau kojas susisukai bintu išnaujo. nuėmiau apsaugas ir padėjau kartu su bintais atgal į vietą. Tdada nuėmu balną su pobalniu balną pakabinu ant balno laikiklio. Tada nuėmu pobalnį ir padedu atgal į jo vietą. Nuėmiau Kamanas su šambonu ir padedu ant balno į dedu kumeliukei avižų ir užrišusi virvę kuri neleidžia kumeilei pabėkti iš gardo aš išeinu pasiimti aspen.
Atgal į viršų Go down
Elegance.
Vyriausioji veterinarė
Elegance.


Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2010-07-20

Lesarok (TRAK.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lesarok (TRAK.)   Lesarok (TRAK.) EmptyTr. 07 21, 2010 4:16 pm

Veterinarė.

Žirgui atlikta:

Profilaktinė apžiūra, skiepai, nėštumo testas.
Spoiler:
Išvados:
Kumelė visiškai sveika. Nėštumas - neigiamas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lesarok (TRAK.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lesarok (TRAK.)   Lesarok (TRAK.) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Lesarok (TRAK.)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kaziliulios ir Dimazos privačios arklidės-
Pereiti į: