Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Romeo (dres.) ATOSTOGOSE.

Go down 
AutoriusPranešimas
Gintarijus

Gintarijus


Pranešimų skaičius : 121
Join date : 2010-07-20

Romeo (dres.) ATOSTOGOSE. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Romeo (dres.) ATOSTOGOSE.   Romeo (dres.) ATOSTOGOSE. EmptyŠt. 08 14, 2010 2:46 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Romeo

Žirgo vardas: Romeo
Žirgo savininkas ir raitelis: Gintarijus
Žirgo veislė: Fryzas
Žirgo lytis: Eržilas
Žirgo atsivedimo data:2003.08.16
Žirgo paskirtis: Išjodinėjimas,bus pradedamas konkūras.

Romeo - kerštingas eržilas.Iš tikrųjų jis gan darbštus ir geras žirgas,prieš kurį beveik niekada nereikia naudoti stekučio ar botago. Per treniruotes visąlaik susikaupęs,noriai ir darbščiai dirba.Jei kartais per jas,neatsiskleis visu gražumu,tai per varžybas ar pasirodymus tikrai tą padarys. Jodamas Romeo,gali būti garantuotas,kad nebūsi numestas,ar žirgas smarkiai pasibaidys.Gal tik pora žingsnelių pasineš,ir to jam pakaks. Nors žirgas ir nebijo fotografų,kamerų,blyksčių,tačiau kelią jam pastoja įvairiausi žvėreliai - paukšteliai,kiškučiai ir t.t. Jei netyčia eitum pro ganyklas,ar levadas ir pamatytum prieky didžiulės žirgų bandos šuoliuojantį fryzą - žinok,tai Romeo.Žirgas totaliai neapkenčia priešininkų ir visad stengiasi juos nurungti.Jei kartais liptum,ar jotum juo,jokių būdų nepanikuok, nes būsi iškart numestas.Tad jei jau lipsi - tai lipk pasitikėdamas savimi.Tai tiek apie mano manymu nuostabiausią mano matytą fryzą ir daug žadantį eržilą.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jau ko jau ko,bet šito žirgo už gryną pinigą niekam gyvam neduosiu. Kai lipo,tai ir prilipo. Nors iki šiol meile iš pirmo žvigsnio abejojau,bet dabar galutinai įsitikinau kad TAI YRA. Grįžęs pas mane po labai ilgų atostogų,žirgas vėl kibs į raumenų auginimą. Pirmą kartą įėjus jo gardan,mane užklupo noras griebti ir nepaleisti šito gyvio,kartais spurdančio po manim kaip darbo partneris,kartais,ir daugiausia,kaip žirgelis draugelis.

Įsimintinos datos:
2009.09.22 Eržilas pasiekia mane.
2010.06.15 Po ilgos pertraukos žirgas vėl grįžta į treniravimą.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Virtualūs laimėjimai:
Spoiler:

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Prie gardo:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Senojo gardo pranešimai:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
 
Romeo (dres.) ATOSTOGOSE.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Don Fachiatti (dres.)
» Callaho Briar (dres.)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gintarijaus ir Lunicaki privačios arklidės-
Pereiti į: